Kde nás najdete

Naše ordinace sídlí na adrese Ke Zdravotnímu středisku 447, 155 00 Praha 5 – Řeporyje.

Z jižní části města se k nám dostanete po ulici K Zadní Kopanině, přejedete železniční trať a pokračujete po ulici Dalejská, přejedete Řeporyjské náměstí, na křižovatce ve tvaru Y odbočíte vpravo do ulice do ulice Smíchovská, pojedete kolem Mateřské školy, která je po levé straně, za ní odbočíte vpravo do ulice Ke zdravotnímu středisku, na konci bloku po levé straně je budova, kde najdete naši ordinaci.

Ze severní části města pojedete po ulici Jeremiášova , podjete silnici R5, Rozvadovská spojka, míjíte autobusovou zastávky Lýskova, Stodůlky, pokračujete stále rovně a na světelné křižovatce s ulicí Holýšovská odbočíte vpravo do ulice Jáchymovská, přejedete křižovatku s ulicí Smíchovská a jste na ulici Ke zdravotnímu středisku, na konci ulice zastavíte a jste u naší ordinace.

Ze západní strany ve směru od Rudné pojedete po silnici č. 605, ulice Masarykova, za autobusovou zastávkou Chrášťany, Mezcesí odbočíte vpravo, pokračujte rovně a přijedete na Pražský okruh, silnice R1, pod dálničním nájezdem odbočíte vpravo a pokračujete po ulici Ořešská kolem autobusové zastávky Mrákovská, Ořešská a K Závětinám, přejedete železniční trať, přijedete do ulice Nad Náměstím a pomalu přijíždíte na Řeporyjské náměstí, kde odbočíte vlevo, na křižovatce ve tvaru Y odbočíte vpravo do ulice Smíchovská, druhou ulici po pravé straně odbočte a jste v ulici Ke zdravotnímu Středisku, na konci ulice zaparkujete a jste na místě.

Z východní části města jeďte po ulici K Barandovu kolem čerpací stanice OMV, míjíte autobusovou zastávku Smaragdová, pokračujete rovně a najedete na Pražský okruh, silnice R1, jeďte stále rovně potom podjedete nájezd a odbočíte vpravo, pak ihned vlevo a jste na ulici Ořešská, jedete kolem autobusové zastávky Mrákovská, Ořešská a K Závětinám, přejedete železniční trať, přijíždíte do ulice Nad Náměstím, projedete Řeporyjským náměstím, na druhé světelné křižovatce odbočíte vpravo do ulice Ke Zdravotnímu středisku, zaparkujte před budovou č. 447 a jste v cíli.

Těšíme se na Vaši návštěvu!